12 лют. 2014

Відкритий інтегрований урок алебра - хімія у 8 класі "Розв'язування рівнянь"

12 лютого в школі пройшов відкритий інтегрований урок алгебра - хімія "Розв'язування рівнянь".
11 лют. 2014

Виховна година "Інтернет : друг чи ворог".

11 лютого в школі відбулася загальношкільна виховна година "Інтернет : друг чи ворог". Учні пройшли тестування "Інтернет - залежність ".
10 лют. 2014

Тиждень математики та інформатики в школі

З 10 по 14 лютого в нашій школі пройшов тиждень математики та інформатики. Кожного дня були заплановані різні завдання для школярів. Учні із задоволенням розгадували кросворди, ребуси, головоломки, логічні задачі. Створювали комп'ютерні малюнки. Активну участь прийняли всі в конкурсі стіннівок. Переможці отримали солодкі призи.
27 січ. 2014

Година спілкування до дня народження Роберта Бернса

27 січня в школі була проведена година поезії, присвячена творчості великого англійського поета, якого ще називають "шотландським Шекспіром".
22 січ. 2014

День Соборност та Свободи Україниі України

22 січня у школі пройшоа загальношкільний урок до Дня Соборності та Свободи України.
7 січ. 2014

Різдвяний вертеп

7 січня учасники театралізованої вистави "Різдвяний вертеп" вітали жителів села з Різдвом Хоистовим
27 груд. 2013

Новорічне свято.

27 грудня в нашій школі пройшло веселе Новорічне свято.
19 груд. 2013

Тренінг "Як зміцнити шкільний колектив"

19 грудня директор школи Лебідь О.М. провела для учнів та вчителів тренінг "Як зміцнити шкільний колектив"
11 груд. 2013