22 квіт. 2014

Акція "Чисте довкілля"

Учні нашої школи прийняли активну участь у Всеукраїнській акції "Чисте довкілля"
18 квіт. 2014

Відкритий урок - брейн-ринг англійської мови "Велика Британія"

18 квітня вчитель англійської мови Дейнега Л.Г. провела відкритий урок англійської мови у 8 класі "Хто знає краще Велику Бритацію "
14 квіт. 2014

Відкритий урок - подорож "Ну що б, здавалося, слова..."

Учитель української мови та літератури Войтоніс А.Ю. провела відкритий урок у 5 класі "Ну що б, здавалося, слова..."
10 квіт. 2014

Відкритий урок світової літератури

10 квітня вчитель світової літератури Ракіта Н.Г. провела відкритий урок у 9 класі "Духовний світ Тетяни Ларіної. Тетяна - улюблена героїня Пушкіна"
8 квіт. 2014

Відкритий урок розвитку мовлення

8 квітня вчитель початкових класів Лебідь О.М. провела відкритий урок розвитку мовлення у 2 класі "А вже весна, а вже красна..."
6 бер. 2014

Єдиний урок "Уклін Великому Кобзарю"

6 березня у школі пройшов єдиний урок "Уклін Великому Кобзарю", присвячений 200- річчю з Дня народження Тараса Шевченка
27 лют. 2014

єдиний урок до 82-ї річниці утворення Дніпропетровської області

27 лютого пройшов єдиний урок , присвячений 82 річниці утворення Дніпропетровської області.
21 лют. 2014

День рідної мови

21 лютого у школі пройшло свято "Мова наша солов'їна" до Дня рідної мови
14 лют. 2014

Тренінг "Що таке любов"

14 лютого до Дня закоханих у школі відбувся психологічний тренінг "Що таке любов", під час якого учні розвивали уміння працювати в групі, в колективі, висловлювати власну думку і поважати думку іншого; ознайомлювалися з поняттям «любов» та її ознаками; виробляли основні правила щасливого сімейного життя; формували життєві цінності, почуття колективізму, взаємодовіри і взаємодопомоги.
14 лют. 2014

Єдиний урок мужності "У полум'ї війни"

14 лютого вчитель історії Дейнега Л.Г. провела єдиний урок мужності "У полум'ї війни" з нагоди 25 річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану