23 вер. 2014

У нас в гостях 3Д- фільм

23 вересня у нашій школі відбувся перегляд мультфільма "Ріо - 2" за новою технологією через спеціальні електронні окуляри
19 вер. 2014

Відзначення Дня миру

19 вересня до Всесвітнього Дня миру у школі пройшов конкурс малюнків на асфальті "Ми за мир у всьому світі"
17 вер. 2014

Урочистий мітинг до Дня визволення села.

17 вересня учні школи прийняли участь в урочистому мітинзі, присвяченому дню визволення села від німецько-фашистських загарбників.
13 вер. 2014

Прибирання біля пам'ятника загиблим солдатам

13 вересня старшокласники нашої школи разом з учителями впорядкували могилу загиблих солдатів та прибрали в парку біля пам'ятника в центрі села
12 вер. 2014

Підсумки Олімпійського тижня

З 8 по 12 вересня у школі пройшов Олімпійський тиждень
11 вер. 2014

Свято квітів

11 вересня у нашій школі пройшло традиційне свято квітів. Учні представили цікаві композиції : "Моя Україна", "Наш прапор", "Український віночок", "Калина - символ України", "Квіти мого краю", "Україна - рідна мати", "Подарунки вересня"
8 вер. 2014

Відкриття олімпійського тижня

З 8-го по 12-е вересня у школі пройде Олімпійський тиждень.
1 вер. 2014

Урочиста лінійка

1 вересня в нашій школі пройшла урочиста лінійка, присвячена началу нового навчального року.
1 вер. 2014

Україна - єдина країна

Під такою назвою пройшов перший урок у нашій школі у 2014-2015 навчальному році. Ведучі Кулибаба Софія та Єжельов Назар наголосили на тому, що ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського.
26 черв. 2014

Ввідпочинок біля ставка

Під ачс роботи літнього табору учні відпочивали на березі сільського ставка