5 груд. 2013

Спортивні змагання

5 грудня до Дня захисника Вітчизни між хлопцями нашої школи пройшли спортивні змагання , які провів вчитель фізкультури Терегеря А.О.
2 груд. 2013

загальношкільний урок "В.Сухомлинський - учитель добра і краси"

2 грудня вчителька початкових класів Лебідь О.М. провела загальношкільний урок "В.Сухомлинський - учитель добра і краси", присвячений 95 річниці з Дня народження видатного письменника, педагога, вченого, чудової людинии
28 лист. 2013

День Осені

28 листопада у школі пройшло традиційне свято - День Осені, у програму якого ввійшли літературно - музична композиція "Осінь - чарівниця" і конкурс на кращу поробку та найоригінальніше блюдо з овочів та фруктів.
27 лист. 2013

День пам'яті жертв Голодомору

26 листопада у школі пройшов єдиний урок "І поліг наш народ, наче скошене жито", присвячений пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.
26 лист. 2013

Поїздка на виставу у театр ім. Т.Шевченка

26 листопада група учнів нашої школи побувала у театрі ім.Т.Шевченка м.Дніпропетровська на виставі "Назар Стодоля"
22 лист. 2013

Поїздка на виставу цирку

22 листопада група учнів нашої школи їздила у с.Васильківку на виставу артистів Київського цирку
11 лист. 2013

КВК до Дня української писемності

11листопада у нашій школі пройшов КВК до Дня української писемності
6 лист. 2013

Циркова вистава

6 листопада до нашої школи завітали артисти Павлоградського цирку.
5 лист. 2013

Прибирання біля пам'ятника загиблим солдатам.

Сьогодні учні нашої школи разом з вчителями прибирали парк біля пам'ятника загиблим солдатам від опалого листя.
25 жовт. 2013

Єдиний урок мужності "Не згасити вогонь пам'яті"

25 жовтня був проведений єдиний урок мужності "Не згасити вогонь пам'яті" до 70- річчя форсування річки Дніпро, Дня визволення міста Дніпропетровська від фашистських загарбників.