19 черв. 2014

Комп"ютерні ігри.

19 червня під час роботи пришкільного табору відпочинку пройшли комп'ютерні змагання на увагу , механічну пам'ять , логічне мислення. Діти визначили кожен свій темперамент.
13 черв. 2014

Твоє ім'я

13 червня в школі для учнів літнього табору відпочинку була проведена бесіда-розповідь "Твоє ім'я".
13 черв. 2014

Екологічний тренінг-подорож "З природою живи у дружбі"

13 червня під час роботи пришкільного табору відпочинку було проведено тренінг-подорож "З природою живи у дружбі".
12 черв. 2014

Дружній візит до Воскресенівській НСЗШ

Під час роботи літнього табору відпочинку ми побували з дружнім візитом у Воскресенівській школі. У сільському клубі відбувся святковий концерт до Дня захисту дітей.
10 черв. 2014

Екскурсія в Природу.

10 червня під час роботи шкільного табору діти відвідали природні зони села. Побували в полі, ознайомилися з культурними рослинами, навчилися розрізняти трави, кущи та дерева, під наглядом вчителя робили привівки до плодових дерев.

Шаховий турнир

В школі пройшов шаховий турнир серед усіх учнів. Визначени переможці, нагороджені солодкикми призами.

Літературний конкурс

6 червня під час роботи літного табору було проведено літературний конкурс, девіз якого "Люди перестануть мислити, коли перестануть читатаи"

У пошуках солодких призів

6 червня в таборі відбулося цікаве змагання «В пошуках солодких призів»
5 черв. 2014

Вікторина "В гостях у казки чарівної"

5 червня під час роботи пришкільного табору пройшла вікторина "В гостях у казки чарівної".
4 черв. 2014

Віктоина до Дня Козацтва.

4 червня під час навчальної практики в нашій школі пройшла вікторина до Дня Козацтва.