4 черв. 2014

Спортивні змагання

4 червня під час роботи пришкільного оздоровчого табору в нашій школі відбулися спортивні змагання.
3 черв. 2014

Поїздка в Храм Покрови.

Під час роботи літнього оздоровчого табору Барвінок» ми побували у Свято - Покровському Храмі, що розташований на території с. Рубанівське нашого району.

Математичні змагання.

2 червня під час роботи пришкільного оздоровчого табору діти змагалися на краще розв'язування логічних вправ, ребусів, математичних загадок.
2 черв. 2014

Комп'ютерні змагання на розвиток уваги.

2 червня під час роботи пришкільного оздоровчого табору в школі провели комп'ютерні змагання на розвиток уваги.

День захисту дітей

У Міжнародний день захисту дітей у школі пройшов конкурс малюнка на асфальті та концерт "Щасливий світ дитинства"
30 трав. 2014

Свято Останнього дзвоника

30 травня у школі відбулося свято Останнього дзвоника
16 трав. 2014

День Європи

До відзначення Дня Європи у школі були проведені заходи з метою розширення знань учнів про країни Європи, Європейський Союз
12 трав. 2014

Відзначення 69 річниці Великої Перемоги

До відзначення 69 річниці Великої Перемоги у школі пройшов ряд заходів : - зустріч з ветераном війни Криворуком М.Г.; - урок мужності "Збережемо мир на планеті"; - виставка книг про Велику Вітчизняну війну; - участь у мітинзі біля пам'ятника загиблим солдатам.
30 квіт. 2014

Місячник "Спорт для всіх - спільна турбота"

У квітні місяці у школі були проведені спортивні заходи під гаслом "Спорт для всіх - спільна турбота"
25 квіт. 2014