24 лист. 2014

Виховна година "Запалимо свічку пам'яті"

24 листопада класний керівник 9 класу Капелюшна О.В. провела загальношкільну виховну годину "Запалимо свічку пам'яті" до Дня пам'яті жертв Голодомору на Україні 1932-1933 рр.
21 лист. 2014

День гідності та свободи

21 листопада у школі пройшла загальношкільна виховна година до відзначення Дня свободи та гідності
21 лист. 2014

День української писемності та мови

21 листопада до Дня української писемності та мови вчителька української мови та літератури Войтоніс А.Ю.провела виховний захід , під час якого учні декламували вірші про красу рідної мови, приймали участь у мовній вікторині.
19 лист. 2014

Інтелектуальна гра "Еврика"

19 листопада вчителька світової літератури Ракіта Н.Г. провела для старшокласників інтелектуальну гру "Еврика"
10 лист. 2014

Прибирання біля пам'ятника загиблим солдатам

Під час осінніх канікул працівники школи та учні прибирали парк біля пам'ятника загиблим солдатам
22 жовт. 2014

Відкритий урок української мови "Фразеологізми"

22 жовтня вчителька української мови Войтоніс А.Ю. провела у 6 класі відкритий урок "Узагальнення вивченого про фразеологізми"
16 жовт. 2014

День козацтва

14 жовтня ми відзначили День козацтва.Вчителька історії Дейнега Л.Г. провела вікторину на кращого знавця часів козаччини, а вчитель фізкультури Терегеря А.О. - спортивні змагання
10 жовт. 2014

Впорядкування солдатських могил

10 жовтня учні старших класів разом з учителем трудового навчання Ракітою Н.Г. впорядкували на сільському кладовищі 5 могил солдат, які загинули на території нашого села під час його визволення у 1943 році.
9 жовт. 2014

Відкриття конкурсу імені Т.Шевченка

9 жовтня відбулося відкриття мовно - літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
3 жовт. 2014