ПРОЕКТ  ШКОЛИ :

“ КРЕАТИВНІСТЬ – ОСНОВА РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ОСОБИСТОСТІ “

ІІ  ЕТАП

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МОДЕЛЮЮЧИЙ

ВПРОВАДЖЕННЯ  ІННОВАЦІЙНИХ  ТЕХНОЛОГІЙ  ТА  АКТИВНИХ

МЕТОДІВ  НАВЧАННЯ  В  ПРАКТИКУ  РОБОТИ  ШКОЛИ

ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ            ( вчитель початкових класів – Лебідь О.М. )

ПІДХІД  ЯК  ФАКТОР                            вчитель укр. мови – Козлова Н.Д. )

ГУМАНІЗАЦІЇ  ОСВІТИ                            вчитель англ. мови – Дейнега Л.Г. )

ДИФЕРЕНЦІАЦІЯ  НАВЧАННЯ                ( Вчитель математики – Капелюшна О.В.

ЯК  ЗАСІБ  РОЗВИТКУ                               вчитель початкових класів – Неплюй Н.І. )

ІННОВАЦІЙНОЇ  ОСОБИСТОСТІ

ПРОБЛЕМИ,  НАД  ЯКИМИ  ПРАЦЮЮТЬ  ВЧИТЕЛІ  ШКОЛИ

І.    ВЧИТЕЛІ  ПОЧАТКОВИХ  КЛАСІВ

Лебідь О.М.     – Креативність учнів. Шляхи її реалізації.

Неплюй Н.І.     – Шляхи реалізації креативного навчання в умовах формування інноваційної особистості.

ІІ.     ВЧИТЕЛІ  ПРИРОДНИЧО – МАТЕМАТИЧНОГО  ЦИКЛУ

Капелюшна О.В.     – Формування дослідницької компетентності особистості учнів на уроках математики

Прядка С.Ю.            – Шляхи формування інноваційної особистості на уроках географії.

ІІІ.     ВЧИТЕЛІ  ГУМАНІТАРНОГО  ЦИКЛУ

Козлова Н.Д.         – Формування культури спілкування як складової креативної особистості на уроках української мови.

Дейнега Л.Г.          – Нестандартні форми уроків як засіб розвитку креативної особистості.

Ракіта Н.Г.            -  Творче завдання, використання їх на уроках англійської мови як засіб формування інноваційної

особистості.

З метою забезпечення науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу створені шкільні методоб'єднання :

- вчителів початкових класів та вчителів гуманітарного циклу ;

- вчителів природничо-математичного циклу.