Історія школи

Приміщення Катеринівської школи Збудоване в 1928 році. На той час у школі навчалося понад 100 учнів 1-4 класів. Завідуючою школи була Ліпчинська Косарія Тихонівна, вчителем - Раїк Давид Соломонович. У серпні 1930 року після прийняття закону про здійснення загального семирічного навчання в Катеринівській школі відкривається 5 клас і школа стає семирічною. За сім довоєнних років школу закінчили близько 200 учнів.

Під час Великої Вітчизняної війни смертю хоробрих загинули 25 бувших випускників школи. Віддали своє життя за Батьківщину і директор школи Повод Анатолій Сергійович та вчитель Щербина Федір Григорович. Під час німецької окупації у школі були знищені всі меблі, наочні посібники.  19 вересня 1943 року радянські війська звільнили село Катеринівку від фашистських загарбників , а на початку жовтня уже почала працювати школа.

Випускники Катеринівської школи продовжували навчання в середніх школах сусідніх сіл,  в вищих  навчальних закладах, працювали в колгоспі . Багатьох вчителів, які працювали в нашій школі після війни, переведено на керівну роботу - директорами шкіл стали Ткаченко Павло Григорович, Гончаров Григорій Петрович, Гололобова Зінаїда Іванівна.Рожко Ользі Іванівні присвоєно почесне звання Заслуженого вчителя України.

Зараз в Катеринівській школі здобувають неповну середню освіту учні в 9 класах.
За остання роки кількість учнів Катеринівської НСЗШ зменшується , на сьогоднішній день в ній навчається 26 учнів, працює 8 вчителів.