Оздоровлення 2014

Поради батькам

У період оздоровчої кампанії власниками та персоналом дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вживаються заходи щодо створення умов для безпечного, змістовного відпочинку дітей. Однак, забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя великою мірою залежить від того, як дитина буде підготовлена до поїздки.
   Батькам, які відправляють дітей на відпочинок корисно знати:
     Висновок про можливість перебування дитини у дитячому закладі оздоровлення/відпочинку надає шкільний або дільничний лікар, до якого необхідно звернутись для проходження медичного огляду та отримання медичної довідки на школяра, що від'їздить до дитячого оздоровчого табору.
     Протипоказаннями до направлення дитини у заклад оздоровлення/відпочинку є інфекційне захворювання, контакт з інфекційними хворими; наявність соматичної патології, у зв'язку з якою дитина не може відвідувати організований колектив, та загострення хронічних неінфекційних захворювань.
      У медичній довідці мають бути зазначені дані про результати огляду дитини на педикульоз та коросту, стан здоров'я, щеплення, наявність хронічної патології, групу з фізичної культури, режим оздоровлення, тощо.
     У разі відхилень у стані здоров'я дитини батькам необхідно повідомити про це лікаря закладу оздоровлення/відпочинку та вихователів.
     Не раніше ніж за три дні до початку оздоровчої зміни необхідно отримати у лікувально-профілактичному закладі довідку про відсутність контакту з інфекційними хворими за місцем проживання та місцем навчання.
    Необхідно забезпечити дітей засобами особистої гігієни, теплим одягом на випадок зниження температури повітря, легким закритим одягом для вечірніх прогулянок, подорожей, походів у ліс, зручним взуттям (бажано декілька пар), головним убором.
     Лікарських засобів дитині у заклад оздоровлення/відпочинку давати не потрібно. Кожний заклад забезпечений необхідними медикаментами та медичним обладнанням, організована цілодобова робота кваліфікованого медичного персоналу, у т.ч. лікаря.
     Не слід давати дитині харчові продукти. У закладах оздоровлення/відпочинку області вартість харчування дозволяє забезпечити дітей повноцінним різноманітним харчуванням, у т.ч. свіжими фруктами, овочами, соками, кондитерськими виробами.
    Відправляючи дитину до закладу оздоровлення/відпочинку, батькам необхідно провести роз'яснювальну роботу з питань обов'язкового дотримання режиму дня. виконання вимог вихователів та медичного персоналу, заборонити самовільно виходити за територію закладу, купатись у водоймищах або басейні і обов'язково за будь-якої надзвичайної ситуації, при виникненні проблем у стані здоров'я повідомляти вихователів та медичний персонал. Також, пояснити необхідність виконання правил особистої гігієни, обережність при прогулянках у лісі (в одязі, який захищає від нападу кліщів, комарів та інших комах). У разі покусів комахами також звернутись до вихователів чи медичного працівника.
     Приємного відпочинку Вашим дітям!

План-сітка

роботи дитячого оздоровчого табору "Барвінок"

при Катеринівській НСЗШ

Конкурс малюнків

Екскурсія в Олександрів

ський ліс

Ескурсія до ставка. Рухливі ігри. Козацька каша.

Читання українських народних казок.

Заняття в гуртках за інтересами

Похід до могил загиблих солдатів.

Читання оповідань про війну

Виховний захід

«Вода в житті людини»

Екскурсія до річки Вовчої